+38 (067) 272-66-35

+38 (067) 272-66-35

Системи вентиляції та кондиціонування

Сучасна технологія.

Установка під ключ.

Безкоштовний розрахунок

Отримайте безкоштовний розрахунок, відповівши на 5 питань.

Розрахуйте вартість системи, відповівши на 5 питань

1. Яка система вас цікавить?

2. Де планується встановлення системи?

3. Площа вашого об’єкту та кількість кімнат

4. Скільки людей буде знаходитись у приміщенні?

5. Який тип системи кондиціонування вам підходить

6. Який тип системи вентиляції вам підходить?

Оберіть подарунок:

Для отримання подарунку і безкоштовного розрахунку, залиште ваш номер телефону

Дякуємо за заявку!
Наш менеджер скоро зв’яжеться з Вами

0%

Про нас Компанія

Компанія Glorivent - це команда фахівців з багаторічним досвідом. Ми пропонуємо повний спектр послуг від аналізу і проектування до кінцевого запуску та налагодження системи в вашому домі.

Ми точно знаємо, як важливо дотримуватися не тільки стандартів якості повітря, але і вимог до шумоізоляції і зовнішнього вигляду вентиляційних систем. Саме тому, Glorivent концентрує всі свої зусилля на розробці ефективних і надійних рішень в сфері вентиляції житлових будинків.

Як ми працюємо?

Монтаж
вентиляції
у квартирі

Зробимо безкоштовний розрахунок

Зробимо безкоштовний розрахунок

Замовляйте розрахунок! Підберемо обладнання і розрахуємо кращий для вас варіант за оптимальною ціною.

Безкоштовний розрахунок

Отримайте безкоштовний розрахунок, відповівши на 5 питань.

Відповіді

На поширені запитання

Скільки місця займає система вентиляції?

Основними компонентами системи вентиляції є повітропроводи та обладнання. Пластикові повітропроводи діаметром 75мм ховаються за стельовим простором і потребують опускання стелі всього на 10см. Але навіть і цього опускання можливо уникнути, якщо закласти повітропроводи FiexiVent в конструкцію монолітного перекриття, безпосередньо перед заливкою розчином. В цьому випадку, повітропроводи зовсім не займають корисного простору. Більше простору необхідно для розміщення обладнання: вентиляційної установки і розподільних колекторів. При розміщенні вентустановки за стелею, потрібен вільний простір від 30см, в залежності від розрахованої потужності установки. Як правило, вентустановки і колектори розміщують в гардеробі або санвузлі, де опускання стелі більш ніж на 30см не викликає складнощів. Вентустановки так само можливо розмістити на горищі або балконі, але в цьому випадку необхідно обирати установку здатну працювати при зовнішніх мінусових температурах.

Чи не зіпсує система вентиляції інтер'єр приміщення?

Повітропроводи системи FiexiVent герметичні, довговічні і не вимагають обслуговування, тому їх прокладають приховано в конструкціях стіни і стелі. З видимих елементів в приміщеннях залишаються тільки дифузори для роздачі та забору повітря. Круглий дифузор, виконаний в одному кольорі зі стелею, легко вписується в інтер'єр приміщення. За бажанням замовника або дизайнера, можливий вибір щілинних дифузорів, після встановлення яких у стелі залишається видимим тільки одна або дві вузькі щілини. Для вентустановки і колекторів, які розміщені за стелею, так само необхідно передбачити ревізійні люки. Дане обладнання, як правило, розміщується в гардеробах і коморах, де встановлення ревізійних люків не становить складнощів, в крайньому випадку, є можливість використовувати ревізійні люки прихованої конструкції.

Чи створює шум працююча система вентиляції?

В працюючій системі вентиляції необхідно розрізняти два можливих джерела шуму: шум від руху повітря в повітропроводах та диффузорах, і шум від працюючих вентиляторів в вентустановці. Перше джерело шуму залежить від правильного розрахунку діаметрів і кількості повітропроводів. Система FlexiVent, завдяки розведенню всіх повітропроводів від одного колектора, дозволяє відносно легко підібрати повітропроводи з необхідною швидкістю повітря в них. В наших системах вентиляції, швидкість повітря не перевищує 3 м/с, що не може слугувати джерелом шуму. Крім того, внутрішня поверхня розподільних колекторів системи FlexiVent має шар звукоізоляції 20мм, що дозволяє поглинати шум як від повітря, що переміщується, так і від працюючого вентилятора. Пластикові повітропроводи так само мають шумопоглинаючі властивості, крім того, в гнучкому і герметичному повітропроводі відсутні різкі повороти і трійники, які можуть викликати аеродинамічний шум. Друге джерело шуму, шум від двигунів вентиляційної установки, вимагає до себе більшої уваги, оскільки цей шум поширюється не тільки по повітропроводах (де його легше локалізувати) але і в навколишній простір, тобто в приміщення де розміщена установка. Щоб уникнути появи звуку працюючої вентустановки, в житлових приміщеннях, необхідно використовувати обладнання, виконане в звукоізольованому корпусі, і яке має кілька швидкостей вентилятора. На мінімальних швидкостях вентиляційна установка працює безшумно і ці швидкості, як правило, використовують для нічного періоду. Також, саму вентиляційну установку, за можливістю, слід розміщувати в підсобних приміщеннях, таких як комора, гардероб, санвузол, коридор або балкон. Рівень шуму, який може створити система вентиляції, не є настільки помітним для квартири або будинку розміщеного в міській забудові, ніж для заміського житла. Фоновий міський шум найчастіше в рази сильніше, ніж будь-який режим роботи вентиляції. Однією зі складових причин вибору центральної системи вентиляції, часто є необхідність позбавитись від вуличного шуму, а для цього необхідно встановити систему вентиляції і закрити вікна. Для будинку розташованого за містом, ми надаємо послуги по додатковій шумоізоляції корпусу вентустановки.

Взимку повітря у приміщенні занадто сухе. Яким чином можливо підвищити вологість повітря?

При влаштуванні центральної системи вентиляції немає необхідності ставити зволожувачі в кожну окрему кімнату, для цього достатньо встановити один канальний паровий зволожувач після вентиляційної установки. Паровий зволожувач підтримує необхідний рівень вологості, який задається на пульті управління. Однак, для підключення канального парового зволожувача, необхідно дотримуватися таких вимог: приміщення де встановлюється зволожувач має бути опалювальним без зниження температури нижче 0 градусів; необхідне підведення води і каналізації; в місці установки зволожувача необхідний простір для монтажу прямої ділянки повітропроводу довжиною не менше 1,5 м.

Як часто необхідно проводити сервісне обслуговування системи вентиляції, та скільки це коштує?

Основними роботами при проведенні сервісного обслуговування системи вентиляції є чистка припливного і витяжного фільтрів. Періодичність чищення фільтрів залежить від ступені забрудненості зовнішнього повітря. Як правило, для заміського будинку періодичність чищення фільтрів становить 2 рази в рік. Для міського середовища, особливо для квартир, що межують зі жвавою проїзною частиною, чистку фільтрів рекомендується виконувати не рідше ніж кожні 3 місяці. Чистку фільтрів можна виконувати як самостійно, так і залучити сервісних фахівців. Вартість сервісного обслуговування вентустановки, приблизно така ж як вартість обслуговування побутового кондиціонера. Крім чищення фільтрів, сервісний фахівець перевіряє, і при необхідності, чистить крильчатку вентилятора і теплообмінник рекуператора, перевіряє працездатність системи в цілому. Тому рекомендується вдаватися до послуг сервісного фахівця не рідше ніж раз на рік. Внутрішню чистку повітропроводів всієї системи рекомендується проводити не рідше ніж кожні 5 років.

Яку гарантію ви надаєте на встановлену систему?

Гарантія на виконані роботи становить 3 роки. Гарантія поширюється на всі елементи системи FlexiVent і монтажні роботи. Гарантійний термін на вентиляційні установки відрізняється, в залежності від марки обладнання та наданої гарантії заводом-виробником, як правило цей термін становить від 1-го до 3-х років.

Чи можливо влітку охолоджувати повітря в приміщенні за допомогою центральної системи вентиляції?

Існують модифікації вентиляційних установок з можливістю охолодження повітря. Однак, обсяг повітря, що проходить через вентустановку, з самого початку розраховується на обсяг повітря, необхідний для вентиляції та поповнення свіжого повітря. Для повноцінного кондиціонування приміщень, потрібно подати, як правило, в 3-4 рази більше охолодженого повітря ніж необхідно для вентиляції цього ж приміщення. Виходить, що для кондиціонування за допомогою системи вентиляції, необхідно збільшити вентиляційну установку і кількість повітроводів в 3-4 рази, що є менш раціонально, ніж об'єднати вентиляцію та канальне кондиціонування в одну систему.

Мешканці відчувають алергію на цвітіння і пил. Якого класу фільтра встановлені у вентиляційній системі, чи утримують вони квітковий пилок та алергенний пил?

Залежно від марки обладнання, в вентиляційних установках, як правило, розміщені фільтра класу G4 (рідше F5-F7). Фільтр класу G4 затримує частинки розміром більше 10мкм, фільтрують пил, спори, сажу, пух рослин та інше; ефективність такого фільтра 90%. Наприклад, розмір пилку амброзії становить 10-50мкм. Для більш ефективної фільтрації слід використовувати фільтра тонкої очистки класу F5-F9 які затримують частинки розміром більше 1 мкм. У разі, якщо вентиляційні установки мають в своїй комплектації тільки фільтр грубого очищення G4 і потрібно підвищити клас фільтрації, ми надаємо послуги з комплектації системи фільтром тонкого очищення F5-F9. Необхідно враховувати, що розміщення додаткового фільтра збільшує опір в мережі повітроводів і може призвести до необхідності підбору більш потужної вентиляційної установки.

Чи працює система вентиляції при низьких температурах, і якої температури буде поступати повітря у приміщення?

Існують різні модифікації вентиляційних установок, які відрізняються комплектацією додатковими нагрівачами і відповідно мають різні температурні діапазони роботи і різну вартістю. Вентустановки, не обладнані електронагрівачем, працюють безперервно до -10 градусів зовнішнього повітря, при подальшому опусканні температури, відбувається або відключення вентустановки (в залежності від марки обладнання), або відбувається переривчаста робота припливного вентилятора. Для безперервної роботи системи вентиляції до -22 градусів і нижче, встановлюється калорифер попереднього нагріву. При зовнішній температурі повітря -22 град. і внутрішньої +22 град., температура повітря, що надходить в приміщення складатиме + 12..15 град. Припливне повітря розподіляється стельовими диффузорами уздовж стелі, а потім, змішуючись із внутрішнім, більш теплим повітрям, надходить в зону перебування людини. Для більшого комфорту і усунення різниці температури між припливним повітрям і повітрям в приміщенні встановлюється додатковий калорифер нагріву, або з самого початку підбирається вентустановка з вбудованим калорифером нагріву.

Не знайшли відповідь на своє питання? задайте його або отримайте безкоштовну консультацію

Технологія монтажу систем в квартирах і домах FLEXIVENT

У своїх роботах ми використовуємо сучасну технологію на основі гнучких повітропроводів FlexiVent діаметром 75мм, виконаних з ударостійкого пластику. Дана технологія обрана нами для монтажу в житлових приміщеннях тому що має ряд переваг у порівнянні зі звичайними металевими повітропроводами.
Переконайтеся самі:

Характеристики

Система FlexiVent

Повітропроводи з оцинкованої сталі

Термін монтажу

3-4 дні

6-8 днів

Вартість монтажу

Значно нижче

Вище

Опускання стелі

10 см

від 20 см

Шумопоглинання

Так

Ні

Можливість чищення

Так

Ні

Можливість монтажу в підлозі і стінах

Можливо

Неможливо

Гнучкість матеріалу для монтажу в стелі зі складним дизайном

Так

Ні

МИ ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕР ВЕНТИЛЯЦІЙНОГО ОБЛАДНАННЯ:

Зробимо безкоштовний розрахунок

Зробимо безкоштовний розрахунок

Замовляйте розрахунок! Підберемо обладнання і розрахуємо кращий для вас варіант за оптимальною ціною.

Безкоштовний розрахунок

Отримайте безкоштовний розрахунок, відповівши на 5 питань.

Наші роботи Галерея

Карта наших об’єктів Виконано